
Одноклавішний електричний вимикач бежевий глянцевий Sedna Design 10 AX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Одноклавішний вимикач Бежевий Sedna Design
Електричний вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD112101 - це механізм з супортом бежевого кольору. Вимикач одноклавішний. Будучи виготовленим із термопластичного матеріалу ABS-UV, цей вимикач досить надійний і стійкий. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Ширина: 73 мм
- Висота: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина виступу: 24 мм
- Вага: 0,061 кг
- Клеми: безгвинтові
- Метод монтажу: прихований монтаж
- Спосіб кріплення: монтажні лапки, гвинти
- Ступінь захисту: IP20
- Знак якості: CE
- Відповідність стандарту: IEC 60669-1
Закруглений профіль створює ілюзію, що вимикач знаходиться не врівень зі стіною, а наче перед нею, що додає дизайну легкості та елегантності. Sedna - електричні вимикачі нового покоління, які відповідають тенденціям моди та дизайну інтер’єру. Накладки та рамки можна комбінувати, щоб вони ідеально пасували до будь-якого стилю та оформлення Вашого дому.
Додаткові характеристики
- Тип виробу: Вимикач
- Кількість клавіш: 1
- Номінальний струм: 10 AX
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Відтінок кольору: Бежевий (RAL 1013)
- Тип технології: Електромеханічний
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Актуатор: Куліса
- Тип електричного навантаження: 1 лампа, Інтегрований баласт (100 Вт)
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Поперечний переріз кабеля: 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, Багатожильний, Гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Ступінь ударозахисту: IK02
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Куліса |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Глибина | 37 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Область застосування продукту | Перемикач управління |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…70 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | Одноклавішний вимикач |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 199,92 ₴

