
Двоклавішний вимикач IP44 10А, бежевий, електромеханічний Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоклавішний вимикач IP44, 10А, Бежевий Sedna Design
Двоклавішний вимикач Sedna Design в бежевому кольорі — це надійний елемент для управління освітленням у вашому домі. Використовуючи цей механізм, ви зможете з легкістю контролювати електричні прилади, насолоджуючись сучасним дизайном та високою якістю виготовлення.
Ключові характеристики
Основні технічні дані
- Діапазон: Sedna
- Тип виробу: Вимикач
- Форма доставки: Механізм з супортом
- Область застосування: Перемикач управління
- Кількість клавіш: 1
- Функція: Двоклавішний
- Номінальний струм: 10 AX
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Відтінок кольору: Бежевий (RAL 1013)
- Тип технології: Електромеханічний
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки
- Робочий діапазон монтажних лапок: 46…60 мм гвинтами
- Актуатор: Куліса
- Тип електричного навантаження: 1 лампа з інтегрованим баластом (100 Вт)
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Обробка поверхні: Необроблений
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Вид клем: Безгвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабеля: 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, багатожильний, гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Ступінь ударозахисту: IK02
- Габарити: Висота 73 мм, Ширина 73 мм, Глибина 38 мм, Глибина видимої частини 24 мм
- Маса нетто: 0,070 кг
- Канальність по цілі: Професійний
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP44
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація виробу: EAC
- Стандарти: МЕК 60669-1
Упаковка
- Тип 1 упаковки: PCE, Кількість одиниць: 1, Вага: 75,000 г
- Тип 2 упаковки: BB1, Кількість одиниць: 10, Вага: 829,000 г
- Тип 3 упаковки: S04, Кількість одиниць: 120, Вага: 10,591 кг
Гарантія: 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Куліса |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Глибина | 38 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Область застосування продукту | Перемикач управління |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 46…60 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | Двоклавішний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 616,08 ₴

