
Двоклавішний вимикач з підсвіткою Чорний 10AX Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоклавішний вимикач з підсвіткою Чорний Sedna Design
Двоклавішний вимикач з підсвіткою Sedna Design - це надійний і стильний елемент для сучасних інтер'єрів. Він забезпечує зручність у використанні та естетичний вигляд. Цей вимикач відмінно підходить для управління освітленням у будь-якому приміщенні.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Діапазон: Sedna
- Тип виробу: Вимикач
- Форма доставки: Механізм з супортом
- Область застосування: Перемикач управління
- Кількість клавіш: 1
- Функція: Двоклавішний
- Номінальний струм: 10 AX
- Номінальна робоча напруга: 250 В
- Тип мережі: Змінний струм
- Частота мережі: 50 Гц
- Відтінок кольору: Чорний (RAL 7021)
- Тип технології: Електромеханічний
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки
- Актуатор: Куліса
- Тип електричного навантаження: 1 лампа з інтегрованим баластом (100 Вт)
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Покриття поверхні: Матовий
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Місцева сигналізація: Синій локатор світла
- Вид клем: Безгвинтові затискачі
- Поперечний переріз кабелю: 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, багатожильний, гнучкий
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Ступінь ударозахисту: IK02
- Габарити: Висота - 73 мм, Ширина - 73 мм, Глибина - 37 мм, Глибина видимої частини - 24 мм
- Маса нетто: 0,063 кг
- Гарантія: 18 місяців
Упаковка
- Тип упаковки 1: PCE, Кількість одиниць: 1, Вага: 64,000 г
- Тип упаковки 2: BB1, Кількість одиниць: 10, Вага: 737,000 г
- Тип упаковки 3: S04, Кількість одиниць: 120, Вага: 9,513 кг
Сертифікація
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація виробу: EAC
- Стандарти: МЕК 60669-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Куліса |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Місцева сигналізація | Синій Локатор світла |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Область застосування продукту | Перемикач управління |
| Оздоблення поверхні | Пофарбований |
| Покриття поверхні | Матовий |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5...2,5 мм2 |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 46…60 ммГвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип кабелю | ЖорсткийБагатожильнийГнучкий |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Тип технології | Електромеханічний |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Функція | Двоклавішний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 832,32 ₴

