
Кнопковий вимикач для жалюзі 10 АХ з електронним блокуванням, Чорний Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопковий вимикач для жалюзі, електронне блокування 10 АХ, Чорний Sedna Design
Кнопковий вимикач для жалюзі Sedna Design — це сучасний елемент для вашого інтер’єру, який поєднує в собі функціональність та естетичність. Вимикач оснащений електронним блокуванням і призначений для зручного управління жалюзі.
Ключові характеристики
Загальні дані
- Назва серії: Sedna Design&Elements
- Тип виробу: Кнопка
- Функція: Управління жалюзі
- Область застосування: Глухий привід
- Кількість клавіш: 2
- Монтаж: Вбудований
- Матеріал: Термопластик ABS-UV
- Колір: Чорний (RAL 7021)
Технічні дані
- Номінальний струм: 10 A на 250 В змінний струм
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Ємність терміналу: 2 кабель(лі) 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, Гнучкий, Багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки, гвинтами
- Робочий діапазон монтажних лапок: 52…67 мм
Розміри та вага
- Висота: 73 мм
- Ширина: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина видимої частини: 24 мм
- Маса нетто: 0,060 кг
Упаковка та гарантія
- Гарантія: 18 місяців
- Тип упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Вага 1 упаковки: 67,000 г
- Вага 2 упаковки: 757,000 г
- Вага 3 упаковки: 9,726 кг
Знаки відповідності
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація: EAC
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність терміналу | 2 кабель(лі) 1,5…2,5 мм² |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак відповідності | CE |
| Канальність по цілі | ПрофесійнийDIY |
| Маркування | ВГОРУ-ВНІЗ |
| Маса нетто | 0,060 кг |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
| Номінальний струм | 10 A на 250 В змінний струм |
| Область застосування продукту | Глухий привід |
| Оздоблення поверхні | Пофарбований |
| Покриття поверхні | Матовий |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…67 ммГвинтами |
| Тип взаємоблокування | Електричний |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип кабелю | ЖорсткийГнучкийБагатожильний |
| Форма доставки | Механізм з супортом та центральною платою |
| Функція | Жалюзі |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 588,54 ₴

