
Вимикач для жалюзі 2 клавіші безгвинтовий бежевий Sedna Design
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач для жалюзі Бежевий Sedna Design
Вимикач для жалюзі Sedna Design є ідеальним рішенням для управління жалюзі у вашому просторі. Він поєднує в собі стильний бежевий дизайн та функціональність, забезпечуючи легкість у використанні та підключенні.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Назва серії: Sedna Design&Elements
- Діапазон: Sedna
- Тип виробу або компоненту: Вимикач
- Функція: Жалюзі
- Область застосування продукту: Глухий привід
- Кількість клавіш: 2
- Монтаж пристрою: Вбудований
- Форма доставки: Механізм з супортом та центральною платою
- Маркування: ВГОРУ-ВНИЗ
- Вид клем: Безгвинтові затискачі
- Відтінок кольору: Бежевий (RAL 1013)
- Тип взаємоблокування: Електричний
- Діапазон потужності: 2300 Вт
- Номінальний струм: 10 AX на 250 В змінний струм
- Ємність терміналу: 2 кабель(лі) 1,5…2,5 мм²
- Тип кабелю: Жорсткий, Гнучкий, Багатожильний
- Довжина зачистки проводів: 13 мм
- Матеріал видимих деталей: Термопластик ABS-UV
- Покриття поверхні: Глянцевий
- Обробка поверхні: Необроблений
- Спосіб кріплення: Монтажні лапки, робочий діапазон монтажних лапок 52…67 мм, Гвинтами
- Висота: 73 мм
- Ширина: 73 мм
- Глибина: 37 мм
- Глибина видимої частини: 24 мм
- Маса нетто: 0,058 кг
- Канальність по цілі: Професійний DIY
- Знак відповідності: CE
- Сертифікація виробу: EAC
- Мінімальне спотворення ширини імпульсу: IP20
- Тип 1 упаковки: PCE
- Кількість одиниць у 1 упаковці: 1
- Висота 1 упаковки: 4,500 см
- Ширина 1 упаковки: 8,000 см
- Довжина 1 упаковки: 8,000 см
- Вага 1 упаковки: 67,000 г
- Тип 2 упаковки: BB1
- Кількість одиниць у 2 упаковці: 10
- Висота 2 упаковки: 9,500 см
- Ширина 2 упаковки: 18,500 см
- Довжина 2 упаковки: 27,500 см
- Вага 2 упаковки: 753,000 г
- Тип 3 упаковки: S04
- Кількість одиниць у 3 упаковці: 120
- Висота 3 упаковки: 30,000 см
- Ширина 3 упаковки: 40,000 см
- Довжина 3 упаковки: 60,000 см
- Вага 3 упаковки: 9,679 кг
- Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність терміналу | 2 кабель(лі) 1,5…2,5 мм² |
| Тип клем | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон | Sedna |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак відповідності | CE |
| Канальність по цілі | ПрофесійнийDIY |
| Маркування | ВГОРУ-ВНІЗ |
| Маса нетто | 0,058 кг |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В змінний струм |
| Область застосування продукту | Глухий привід |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…67 ммГвинтами |
| Тип взаємоблокування | Електричний |
| Тип виробу або компоненту | Вімікач |
| Тип кабелю | ЖорсткийГнучкийБагатожильний |
| Форма доставки | Механізм з супортом та центральною платою |
| Функція | Жалюзі |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: від 392,70 ₴

