




Корпус модульний для вбудованого монтажу на 42 модулі, IP40, E.NEXT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Корпус пластиковий на 42 модулів e.plbox.industrial.w.42 вбудованний, IP40
Корпус пластиковий e.plbox.industrial.w.42 – це надійне рішення для вбудованого монтажу модульного електротехнічного обладнання в побутових та комерційних приміщеннях. Він забезпечує високий ступінь захисту та розширену можливість розміщення до 42 модулів, що робить його ідеальним вибором для будь-яких електротехнічних проектів.
Основні характеристики корпусу e.plbox.industrial.w.42
- Артикул: i0600004
- Діапазон робочих температур: -25…+40 °C
- Ступінь захисту: IP40
- Пломбування відсіку DIN-обладнання: Передбачено
- Матеріал: Пластик, що не містить галогенів
- Відповідність стандартам: Не підлягає
- Спосіб утилізації: Передача спеціалізованому підприємству
- Кабельні вводи: 2×(2×M25-1×M32-1×M40)
- Товщина металу дверей: 0,8 мм
- Максимальна робоча напруга Uc: 1000 AC / 1500 DC
- Шини: Комплект шин NPE - 2 шт
- Монтаж: Вбудований
- Кількість модулів: 36 (з можливістю розширення до 42)
- Тип: Корпус модульний
- Гарантія: 5 років
Детальне описання корпусу e.plbox.industrial.w.42
Корпус елетромонтажний e.plbox.industrial.w.42 здатний витримувати широкий діапазон робочих температур, від -25 до +40 °C, що дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах без ризику пошкоджень або збоїв в роботі. Завдяки ступеню захисту IP40, він надійно захищає внутрішнє обладнання від пилу та вологи, що робить його ідеальним для використання в приміщеннях, де можуть виникати подібні ризики.
Корпус виготовлений із пластику, що не містить галогенів, що забезпечує безпечну експлуатацію та легкість утилізації. Наповнюючи вимоги сучасних стандартів, цей продукт забезпечує високу надійність та довговічність при використанні. Контейнери мають пломби для DIN-обладнання, що сприяє додатковій безпеці і запобігає несанкціонованому доступу до електронних систем.
Зокрема, корпус також включає кабельні вводи з можливістю підключення різних типів кабелів (M25, M32, M40), що робить його універсальним рішенням для різних проектів. Завдяки можливості встановлення до 42 модулів, ви отримуєте максимальну гнучкість у розробці електричних систем, адже зараз не треба турбуватися про обмеження на кількість модулів.
Цей пластиковий корпус також забезпечує надійність в експлуатації завдяки товщині металу дверей у 0,8 мм. У комплект входять шини NPE, що полегшують монтаж і підключення до електромережі. Гарантія на 5 років підтверджує якість та надійність виробу, адже ви можете бути впевнені в його тривалій службі.
Обираючи корпус e.plbox.industrial.w.42, ви отримуєте не просто якісний товар, а гарантію надійності, безпеки та зручності у використанні, що робить ваше електротехнічне обладнання максимально ефективним. Завдяки виходу на ринок цього продукту, ви зможете реалізувати будь-які електричні проекти, від побутових до комерційних, з упевненістю та комфортом.
Завершуючи, корпус пластиковий на 42 модулів e.plbox.industrial.w.42 вбудованний, IP40 – це не просто корпус, а якісне і надійне рішення для вашого електротехнічного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | i0600004 |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, років | 5 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25...+40 |
| Кабельні вводи | 2×(2×M25-1×M32-1×M40) |
| Кількість модулів | 36 (з можливістю розширення до 42) |
| Максимальна робоча напруга Uc, В | 1000АС/1500DC |
| Матеріал | пластик, що не містить галогенів |
| Монтаж | вбудований |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Передбачено |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Тип | Корпус модульний |
| Товщина металу дверей, мм | 0,8 |
| Шини | Комплект шин NPE — 2 шт. |
- Ціна: 3 509,67 ₴






