




Несуча шина Univers для щитів 1850мм, оцинкована, комплект 2 шт, Hager
Шина несуча Univers для щитів, Артикул UN12A (Комплект 2 шт.)
Шина несуча Univers призначена для монтажу щитів, забезпечуючи необхідну структурну підтримку електрообладнання. Цей металевий елемент вирішує завдання надійного кріплення компонентів, забезпечуючи стабільність конструкції. Виготовлена з оцинкованого гальваномеру, шина гарантує довговічність у різних умовах експлуатації та відповідність вимогам до електроустаткування.
Переваги товару
Використання оцинкованого гальваномеру забезпечує високий ступінь захисту від корозії, що критично важливо для довговічності електрощитів. Структурна міцність шини дозволяє надійно фіксувати компоненти.
Характеристики
- Артикул: UN12A
- Кількість у комплекті: 2 шт.
- Матеріал: Метал
- Обробка: Оцинкований гальванічно
- Довжина: 1,800 мм
- Висота: 18 мм
- Ширина: 26,20 мм
- Глибина: 1,797 мм
- Тип призначення: Шина несуча для щитів з Н=1850мм
Застосування
Шина несуча Univers підходить для монтажу щитів, де необхідне забезпечення несучої функції конструкції. Рекомендована для застосування у системах, що вимагають надійної фіксації електрообладнання.
Для забезпечення надійності та довговічності вашого електрощитового обладнання, оберіть шину несучу Univers UN12A. Додайте цей елемент до свого комплекту та гарантуйте якісний монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3250616240100 |
| Висота | 18 mm мм |
| Глибина | 1,797 mm |
| Довжина | 1,800 mm |
| Обработка | Оцинкований гальванічно |
| Упаковка | 1 Штука |
| Ширина | 26,20 mm |
- Ціна: 1 559,48 ₴





