




Вимикач хрестоподібний Hager Lumina2 сріблястий 10А 220В, класичний дизайн, 1 клавіша
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вимикач хрестоподібний Lumina сріблястий 10АХ/230В
Класика завжди в моді. Класичний дизайн дозволяє широко використовувати цю серію як у житловому, так і в офісному сегменті.
Переваги серії lumina2:

Сучасний дизайн та висока якість
lumina-2 виготовлена з високоякісних матеріалів. Завжди актуальний дизайн серії задовольнить потреби широкого кола споживачів.

Простота монтажу
В стандартній комплектації вимикачі оснащені самозажимними клемами, що забезпечує швидкість та легкість монтажу.

Міцність і надійність
Монтажна рама, виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує надійний монтаж навіть на нерівних поверхнях.

Швидко та безпечно
Модульна конструкція системи багатократних рамок забезпечує швидкий і простий монтаж обладнання – цю особливість по достоїнству оцінить кожен електроінсталятор.

Додатковий захист
Кожен виріб серії lumina2 упаковано в окремий пакет, тому продукція залишається захищеною під час транспортування та при зберіганні на складі.

Ключові характеристики:
- Кількість клавіш: 1
- Максимальне навантаження на лінію: 2200 Вт
- Матеріал корпусу: Дюропласт
- Потужність: 220 В
- Підсвітка: Ні
- Перетин підключених проводів: 10 мм²
- Стан: Нове
- Ступінь захисту: IP 20
- Тип вимикача: Клавішний
- Колір кнопки: Сріблястий
- Колір корпусу: Сріблястий
- Висота: 80.5 мм
- Напруга: 220 В
- Ширина: 364.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір кнопки | Сріблястий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 220 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 2200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80.5 мм |
| Ширина | 364.5 мм |
- Ціна: від 252,72 ₴






