




Вимикач Hager Lumina2 2-клавішний з підсвіткою 10А 230В, диммер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вимикач з підсвіткою 2-клавішний Lumina сріблястий 10АХ/230В
Переваги серії lumina2:

Сучасний дизайн і висока якість
lumina-2 виготовлена з високоякісних матеріалів. Завжди актуальний дизайн серії задовольнить потреби широкого кола споживачів.

Простота монтажу
У стандартній комплектації вимикачі оснащені самозажимними клемами, що забезпечує швидкість і легкість монтажу.

Міцність і надійність
Монтажна рама, виготовлена з високоякісної нержавної сталі, що гарантує надійний монтаж навіть на нерівних поверхнях.

Швидко і безпечно
Модульна конструкція системи множинних рамок забезпечує швидкий і простий монтаж обладнання ― цю особливість по достоїнству оцінить кожен електроінсталятор.

Додатковий захист
Кожен виріб серії lumina2 упаковано в окремий пакет, тому продукція залишається захищеною під час транспортування і при зберіганні на складі.

Технічні характеристики:
- Голосове управління: Ні
- Дистанційне управління: Ні
- Захист від короткого замикання: Так
- Захист від перевантаження: Так
- Максимальне навантаження на лінію: 400Вт
- Матеріал контакту: Латунь
- Матеріал корпуса: Сталь | Термопластик
- Потужність: 400Вт
- Підсвітка: Ні
- Перетин підключених проводів: 1.5мм²
- Спосіб установки: Вбудований
- Тип вимикача: Диммер
- Тип диммера: Поворотно-нажимний
- Напруга: 230В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотно-натискний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Сталь, Термопластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 400 Вт |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
- Ціна: від 315,90 ₴






