


Кабель-канал Копос LP 35_HD кутовий 35x25 мм, білий, для наливних підлог
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтусний кабель-канал 35х25 мм Копос LP 35_HD
Призначено для розміщення в куті між підлогою та стіною кімнати. Кромка зі згладженою накладкою для кращого прилягання до основи. Підходить для використання на наливних підлогах.
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Так
- Висота: 35 мм
- Довжина: 2000 мм
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб установки: Накладний
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампований
- Тип системи: Монтажна коробка
- Форма: Кутова
- Колір: Білий
- Ширина: 25 мм
Докладні технічні дані
Цей плінтусний кабель-канал ідеально підходить для інтеграції в будь-який простір, забезпечуючи естетичний вигляд і надійний захист дротів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Кутова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: від 178,93 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 20 пог.м

