-10%






Розподільний щит Hager VOLTA на 48 модулів, IP 30, для встановлення до 63 А
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільний щит Hager на 48(56) модулів, Hager VOLTA
Електричний розподільний щит VOLTA (Hager), Німеччина.
Розподільні щитки для відкритої проводки.
Ключові характеристики
- Для апаратів до 63 А.
- Глибина встановлення апаратів: максимум 70 мм.
- Можливе каскадирование.
- Вирізи на задній стінці для кабельних вводів.
- Дверцята постачаються окремо.
- Корпус з ударостійкого пластику (при подальшому монтажі дверцята можна відкривати у будь-якому напрямку – вправо чи вліво; дверцята легко переміщається вручну).
- Захищені від дотику клеми QuickConnect типу, зручні для монтажу.
- Можливість пломбування в серійному виконанні.
- Колір: білий (RAL 9010).
- Стандарти: DIN VDE 0603, розділ 1, DIN 43871.
Загальний опис
Монтажні розподільні щитки відповідно до DIN 43871 для навісного монтажу, для пристроїв з глибиною 92,5 мм (при монтажі дверцяти 70 мм) відповідно до DIN 43880.
Обсяг постачання
- Нижня частина з вбудованою задньою стінкою та DIN-рейкою.
- Контактні клеми PE/N з захистом від дотику.
- Приладова кришка з пазами 46 мм без дверцяти (можливість встановлення).
Технічні дані
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Номінальний струм: 63 A
- Застосування: В приміщенні
- Розташування: Вертикальне
- Розрахункове кількість модулів: 54
- Степінь захисту: IP 30
- Тип монтажу: Навісний
- Тип обладнання: Щит
- Тип щита: Розподільний
- Колір: Білий
- Замок дверцят: Вбудований модуль з самозакриваючою ручкою (з можливістю дообладнання замком)
- Дверцята: Закривається заподліцо, зав hinges дверцята розташовані всередині, можливість перевішування дверцяти на іншу сторону.
- Матеріал: Нижня частина/корпус - Пластик, вогнестійкий відповідно до VDE 0603 частина 1, випробування ниткою накалу: 750° C
- Матеріал: DIN-рейка - Оцинкована сталь
- Номінальна напруга: AC 400 В / 50 Гц
- Пломбування: серійно
- Стандарт випробувань: DIN VDE 0641 частина 11/8-92, УТ 60 898, ICE 898
- Степінь захисту: IP 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 54 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Дверний замок | Вбудований модуль з дверками ручкою (з можливістю дообладнання замком) |
| Дверцята | Закривається урівень, шарніри дверцята розташовані всередині,можливість перевішування дверцят на іншу, Сталева з порошковим напиленням пічної сушки |
| Кабельні вводи: Збоку | У верхній і нижній порожнині зліва і праворуч по поглибленню 25 мм |
| Кабельні вводи: Зверху/знизу | По всій ширині з кроком 4 мм і висотою 12, 17, 21, 23, 26 мм, доп. поглиблення для кабельканалы |
| Кабельні вводи: Ззаду | Зверху і знизу по 7 x 25 мм, повністю выдавливаемые |
| Клас захисту | II (з ізоляцією) |
| Клеми QuickConnect | Кількість і переріз клем відповідно до DIN 43871 |
| Кількість модулів | 48+8 |
| Матеріал: Нижня частина/кожух | Пластик, вогнестійкий відповідно до VDE 0603 частина 1 випробування ниткою розжарення: 750° C |
| Матеріал:DIN-рейка | Оцинкована сталь |
| Номінальна напруга | AC 400 В / 50 Гц |
| Пломбування | серійно |
| Стандарт випробувань | DIN VDE 0641 частина 11/8-92, УТ 60 898, ICE 898 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
- Ціна: від 3 196,91 ₴

