

Напольний кабель-канал Копос LO 75_KD 2000 мм, 18х75 мм, вогнестійкий, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий кабель-канал 18х75 мм Копос LO 75_KD
Призначено для монтажу на підлогу. Можливість використання за нормальної функціональності в квартирах і офісах.
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Так
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб установки: Накладний
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Короб монтажний
- Форма: Нестандартна
- Колір: Білий
- Висота: 18 мм
- Довжина: 2000 мм
- Ширина: 75 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Колір | Білий |
| Форма | Нестандартна |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: від 198,04 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

