-5%


Труба гнучка двостінна Ø50 мм гофрована стійка до УФ випромінювання KOPOFLEX Копос KF 09050 _UVFA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен низького тиску |
| Вогнестійкість | Так |
| Маса | 0.16 кг/м |
| Упаковка | Бухта |
| Тип труби | Гофрована |
| Конструкція | Гнучка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Радіус вигину | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до УФ | Так |
- Ціна: від 34,17 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 50 пог.м

