-10%


Щит Hager Golf 4-рядний для мультимедійного обладнання, білий, 460 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит Hager Golf 4-рядний для ММ-обладнання, внутрішній
Щит Golf 4-рядний для мультимедійного обладнання, прихованого монтажу з білою перфорованою дверцяткою
Ключові характеристики
- Ширина: 460 мм
- Висота: 688 мм
- Глибина: 97,5 мм
- Глибина (додатково): 98 мм
- Задня дверка: Не передбачена
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Передня дверка: Без замка, одностворча
- Тип монтажу: Вмонтований
- Колір: Білий
- Габарити: 255х204х98 мм
- Ніша в стіні: 189х170х72 мм
Докладні технічні дані
| Ширина: | 460 мм |
| Висота: | 688 мм |
| Глибина: | 97,5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Задні двері | Не передбачена |
| Передні двері | Без замку, Одностулкові |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 255х204х98мм |
| Ніша в стіні | 189х170х72мм |
| Ширина | 460 |
- Ціна: від 4 723,06 ₴

