-10%


Щит Golf 2-рядний накладний для мультимедійного обладнання, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит Golf 2-рядний для ММ-обладнання, накладного
Щит Golf 2-рядний для мультимедійного обладнання, накладного монтажу з білою перфорованою дверцяткою
Ключові характеристики
- Ширина: 390 мм
- Висота: 377 мм
- Глибина: 99 мм
- Задня дверцята: Не передбачена
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Передня дверцята: Без замка, Одностворна
- Тип монтажу: Навісний
- Колір: Білий
- Габарити: 255х204х98 мм
- Ниша у стіні: 189х170х72 мм
- Відкривання передньої дверці: Змінне
Технічні дані
| Ширина: | 390 мм |
| Висота: | 377 мм |
| Глибина: | 99 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Задні двері | Не передбачена |
| Передні двері | Без замку, Одностулкові |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 255х204х98мм |
| Ніша в стіні | 189х170х72мм |
| Відкривання передніх дверей | Змінне |
| Ширина | 390 |
- Ціна: від 3 005,50 ₴

