-10%






Розподільчий вбудований щит Hager Volta на 60 модулів, IP30, 400В
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільний вбудований щит VOLTA на 60 (70) модулів, Hager

Розподільний щит VOLTA від компанії Hager може включати в себе 60 (70) модулів. Таке велике число модулів дозволяє систематизувати проводку у великих за площею адміністративних або житлових приміщеннях. Ці щитки мають кращі характеристики, що відповідають відповідним стандартам. Вони виготовлені з надійного пластику та металу. Дверця надійно приховує цінне вміст і виготовлена зі сталі. Щит вбудовується в будь-яку стіну, навіть найтоншу. Завдяки універсальному і функціональному виробу всі проводи будуть акуратно і впорядковано зібрані в одному місці.
Ключові характеристики
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Номінальна напруга головного кола: 400 В
- Номінальний струм: 63 А
- Застосування: В приміщенні
- Розташування: Вертикальне
- Розрахункове число модулів: 72
- Ступінь захисту: IP 30
- Тип монтажу: Вмонтований
- Тип обладнання: Щит
- Тип щита: Розподільний
- DIN-рейка: Оцинкована сталь
Докладні технічні дані
- Внутрішня висота корпусу: 623 мм
- Кабельні вводи: Збоку, верхня та нижня порожнини зліва і справа з заглибленням 25 мм
- Кабельні вводи: Зверху/знизу, знімна панель з вибивками для вводу кабелів
- Кабельні вводи: Ззаду, верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм
- Клас захисту: II (зі захисною ізоляцією)
- Кількість модулів: 60+12
- Матеріал стінної коробки/кришки: Пластик, вогнестійкість відповідно до VDE 0603T.1, випробування розжареною дротом: 960°C/30 сек
- Номінальна напруга: 400 В/50 Гц
- Розмір монтажної плити: 777 x 265 x 2,5 мм
- Розмір зовнішньої рамки: зовн.: 955,5 x 348 мм, внутр.: 695,5 x 288 мм
- Розмір ніші в гіпсокартоні: В/Ш/Г, мм 5х87|920х314
- Розмір ніші в твердостінній стіні: В/Ш/Г, мм 940х335х90
- Ступінь захисту: IP 30
- Типорозмір: 5-рядний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 72 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувацькі характеристики | |
| DIN-рейка | Оцинкована сталь |
| Внутреннея висота корпусу, мм | 623 |
| Кабельні вводи: Збоку | Верхня і нижня порожнини зліва і справа з поглибленням 25 мм |
| Кабельні вводи: Зверху/знизу | Знімна панель з виштамповками для вводу кабелів |
| Кабельні вводи: Ззаду | Верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм |
| Клас захисту | II (з захисною ізоляцією) |
| Кількість модулів, шт | 60+12 |
| Стінний матеріал коробки/кришки | Пластик, вогнестійкість згідно з VDE 0603T.1 Випробування розпеченим дротом: 960°C/ 30 сек |
| Номінальна напруга | 400В/50Гц |
| Розмір монтажної плити, мм | 777 x 265 x 2,5 |
| Розмір зовнішньої рамки, мм | зовнішньо.:955,5 x 348, внутр.:695,5 x 288 |
| Розмір ніші в гипсокартоне В/Ш/Г, мм | 5х87, 920х314 |
| Розмір ніші в твердотілої стіні В/Ш/Г, мм | 940х335х90 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Типорозмір | 5-рядний |
- Ціна: від 4 117 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка з захистом при малярних роботах

