

Контактор Hager безшумний 230В/25A модульний 1НО для DIN-рейки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Безшумний контактор 230В/25 A, 1НО, 1м, Hager
Один нормально відкритий/розімкнутий контакт
Безшумні контактори для комутації електричних ланцюгів.
Безшумний контактор призначений для застосування в жилових приміщеннях та гарантує тишу протягом всього терміну служби виробу (Рівень шуму значно нижчий ніж у стандартних контакторів, однак не є абсолютно безшумним)
Номінальний струм 25–63 А, 1–4 контакта, напруга котушки 230/24 В змінного струму; з індикацією положення контактів; належності: додатковий контакт.
Технічні характеристики:
- Категорія застосування
AC7a - 240 В AC (1п/2п) /440 В AC (3п/4п)
- Всі з'єднання під хрестову викрутку PZ2
- Можлива установка додаткового контакта та пломбувальних кришок
Область застосування:
- Галогенні та лампи розжарювання
- Люмінесцентні трубчасті (енергозберігаючі, однофазні та двофазні, компенсовані та некомпенсовані, з електронними трансформаторами)
- Газорозрядні лампи (високого тиску ртутні та натрієві, металогалогенні, високого та низького тиску, компенсовані та некомпенсовані)
- Резистивні навантаження (категорія AC7a)
- Індуктивні навантаження (Категорія AC7b)
• Стандарт: EN61095 (VDE 0660, розділ 102).
• Контактори від 25А до 63А можуть бути опломбовані (займають 2 і 3 модулі по 17,5 мм).
• Допоміжний перемикач EP071 може монтуватись на контактор 25А (займає 1 модуль 17,5 мм).
• Допоміжний перемикач ESN071 може монтуватись на контактори, що займають 2 і 3 габаритні одиниці.
- Додаткові контакти: Так
- Кількість замикальних контактів: 1
- Кількість полюсів: 1
- Кількість фаз: 1
- Матеріал корпусу: Термопласт
- Наявність корпусу: Так
- Номінальна напруга котушки: 230 В
- Номінальна робоча напруга: 230 В
- Тип контактора: Нереверсивний
- Тип керуючого струму: Змінний
- Частота струму: 50 Гц
- Контакти: 1 НB
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальний струм на контакт: 25 А
- Розмір: 1 модуль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Додаткові контакти | Так |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контакти | 1 НВ |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний струм на контакт | 25 А |
| Розмір | 1 модуля |
- Ціна: від 1 077,34 ₴

