-10%




Мультимедійний розподільний щит VOLTA на 5 рядів із металевими дверима IP30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит 5-рядний для мультимедіа та зв'язку, вбудований із металевими дверима, VOLTA
Сучасні приміщення містять велику кількість техніки та дротів. Тому розподільні щити використовуються не для кожної окремої кімнати, а централізовано. Все, що потрібно для безперебійного функціонування приладів, зібрано в одному місці. У пропонованій моделі є п'ять рядів модулів для слабкострумових мереж. Тут зможуть розміщуватися кабелі роутерів, пожежної сигналізації, охоронної системи. У щиті Volta є можливість встановити панелі по 12 модулів. Виріб обладнаний металевими дверима, які мають вентиляційні щілини для того, щоб обладнання всередині не перегрівало й не вийшло з ладу.



Ключові характеристики
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Розташування: Вертикальне
- Ступінь захисту: IP 30
- Тип монтажу: Вмонтований
- Тип обладнання: Щит
- Тип щита: Розподільний
- Внутрішня висота корпусу, мм: 498
- Кабельні вводи:
- Збоку: Верхня та нижня порожнини зліва та праворуч із заглибленням 25 мм
- Зверху/знизу: Знімна панель із виштампками для введення кабелів
- Ззаду: Верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм
- Клас захисту: II (з захисною ізоляцією)
- Кількість модулів: 36+6
- Матеріал стінної коробки/кришки: Пластик, вогнестійкість відповідно до VDE 0603T.1 Випробування розгартованого дроту: 960 °C/30 сек
- Номінальна напруга: 400В/50Гц
- Номінальний струм: Для пристроїв до 63 А
- Розмір монтажної плити, мм: 454 x 265 x 2,5
- Розмір зовнішньої рамки, мм: зовнішній.: 630,5 x 348, внутр.: 570,5 x 288
- Розмір ніші в гіпсокартоні В/Ш/Г, мм: 5 x 87 | 595 x 314
- Розмір ніші в твердотілій стіні В/Ш/Г, мм: 615 x 335 x 90
- Типорозмір: 3-рядний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас захисту | II (з захисною ізоляцією) |
| Номінальний струм | Для пристроїв до 63А |
| Розмір ніші в твердотілої стіні В/Ш/Г, мм | 615 x 335 x 90 |
| Стінний матеріал коробки/кришки | Пластик, вогнестійкість згідно з VDE 0603T.1 Випробування розпеченим дротом: 960°C/ 30 сек |
| Кабельні вводи: Зверху/знизу | Знімна панель з виштамповками для вводу кабелів |
| Типорозмір | 3-рядний |
| Кабельні вводи: Збоку | Верхня і нижня порожнини зліва і справа з поглибленням 25 мм |
| Розмір зовнішньої рамки, мм | зовнішньо.:630,5 x 348, внутр.:570,5 x 288 |
| Номінальна напруга | 400В/50Гц |
| Розмір монтажної плити, мм | 454 x 265 x 2,5 |
| Кількість модулів, шт | 36+6 |
| Внутреннея висота корпусу, мм | 498 |
| Кабельні вводи: Ззаду | Верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм |
| Розмір ніші в гипсокартоне В/Ш/Г, мм | 5 x 87, 595 x 314 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
- Ціна: від 5 459,69 ₴

