-14%


Розподільча коробка E.Next 300x250x120mm, IP65, 12 вводів, біла
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка з кабельними вводами 300х250х120мм, IP65, E.Next
Використовується в поєднанні з гофрованими, гладкими або армованими трубами для побудови силових або слаботочних мереж. Кріплення кришки: гвинтами. Кріплення кришки: зашплінтовуванням.

Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Висота: 120 мм
- Довжина: 300 мм
- Клемна колодка: Ні
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Накладний
- Ступінь захисту: IP 65
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Білий
- Ширина: 250 мм
- Вводи: 12
- Діаметр отворів: 6 х 27 мм, 6 х 38 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр отворів | 6 х 27 мм, 6 х 38 мм |
| Введення | 12 |
- Ціна: від 495,08 ₴

