-3%




Електромонтажний короб Копос EKD 100X40_HD, 40x100 мм, вогнестійкий, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромонтажний короб 40х100 мм Копос EKD 100X40_HD
Призначено для вставки кількох кабелів і кабелів великого діаметра. Можливість вставки 40 PEKD перегородок. Розпірки в комплекті - 1 шт на 1 м.
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Так
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб установки: Накладний
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Монтажний короб
- Форма: Прямокутна
- Колір: Білий
- Висота: 40 мм
- Довжина: 2000 мм
- Ширина: 100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: від 348,56 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 2 м

