
Вита пара U/UTP Cat.6 250 МГц 4*2*0,54 мм для вулиці Одескабель 305 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вита пара для вулиці КПП-ВП (250) 4*2*0,54 (U/UTP-cat.6), Одеськабель
Вита пара КПП-ВП (250) — високоякісний кабель, призначений для використання в комп'ютерних мережах і різних системах передавання даних. Застосовується в широкому спектрі технологій, включаючи Ethernet, ISDN та PoE.
Ключові характеристики
- Категорія: CAT6
- Структура: гнучка
- Кількість пар: 4
- Кількість жил: 8
- Колір оболонки: чорний
- Матеріал ізоляції: поліетилен
- Матеріал оболонки: поліетилен
- Матеріал центральної жили: мідь
- Довжина в упаковці: 305 метрів
- Максимальна робоча температура: 60°C
- Мінімальна робоча температура: -50°C
- Хвильове опір: 100 Ом
- Смуга частот: 250 МГц
- Номінальний діаметр центральної жили: 0.54 мм
- Номінальний діаметр з екраном: 5.9 мм
- Затухання на 100 м: 33 дБ
- Сопротивлення ізоляції: 5 МΩ
- Мінімальний радіус вигину: 60 мм
- Тип витої пари: U/UTP
- Тип зовнішньої оболонки: світлотермостійка
- Наявність троса: немає
- Наявність екрану: немає
Застосування
Підходить для PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Mbit/s, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Mbit/s, Firewire 100 Mbit/s, PoE (IEEE 802.3af), PoE+ (IEEE 802.3at), PoE++ (IEEE 802.3bt), HDBaseT, 1000BASE-T, 2.5GBASE-T, 5GBASE-T, 10GBASE-T (до 55 метрів).
Типова конструкція
Структура кабелю:
1. Токопровідна жила (ТПЖ): мідна відожжена дріт
2. Ізоляція: суцільна, ПЕ
3. Пара: два ізольованих провідника, скручених разом з узгодженими кроками та наступною кольоровою ідентифікацією:
- пара 1: біло-синя/синя
- пара 2: біло-оранжева/оранжева
- пара 3: біло-зелена/зелена
- пара 4: біло-коричнева/коричнева
4. Роздільник пар (кордель): ПЕ
5. Поясна ізоляція: плівка ПЕТ-Е, з перекриттям
6. Оболонка: світлостабілізований ПЕ чорного кольору
Стандарти/ТУ
Вимога до кабелю: ДСТУ IEC 61156-5, ДСТУ EN 50288-6-1, ТУ У 27.3-05758730-097:2018
Вимога до кабельної проводки: ДСТУ ISO/IEC 11801, ДСТУ EN 50173.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для комп'ютерних мереж |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Коробка |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Маса | 0.33 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | CAT6 |
| Смуга частот | 250 МГц |
| Кількість пар | 4 |
| Кількість жил | 8 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.54 мм |
| Номінальний діаметр з екраном | 5.9 мм |
| Наявність троса | Ні |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Поліетилен |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Материал оболочки | Поліетилен |
| Наявність екрану | Ні |
| Колір оболонки | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 60 мм |
| Електричні характеристики | |
| Випробувальна напруга | 2.5 кВ |
| Хвильовий опір | 100 Ом |
| Опір ізоляції | 5 ГОм/км |
| Постійна поширення | 68 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 |
| Загасання на 100 м | 33 |
| Тип витої пари | U/UTP |
- Ціна: від 29,28 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м

