-11%










Кабель для акустики Loudspeaker Cable 2*0,50 Hi-Fi Одескабель, прозорий ПВХ, 100 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель для акустики Loudspeaker Cable 2*0,50 Hi-Fi, Одескабель
Кабель для акустики Loudspeaker Cable 2*0,50 Hi-Fi від Одескабель ідеально підходить для підключення домашньої акустики, включаючи колонки, музичні центри та домашні кінотеатри. Він також може використовуватись для подовження акустичних шнурів.
Ключові характеристики
- Хвильове опір: 33.3 Ом
- Довжина у упаковці: 100 м
- Кількість жил: 2
- Кількість пар: 1
- Конструкція кабелю: Гнучка
- Максимальна робоча температура: 70 °C
- Мінімальна робоча температура: -20 °C
- Вага: 0.02 кг
- Матеріал ізоляції: ПВХ
- Матеріал центральної жили: Мідь
- Мінімальний радіус вигину: 25 см
- Призначення: Акустичний
- Номінальний діаметр з оболонкою: 5 мм
- Застосування: Для внутрішніх робіт
- Робоча ємність, не більше: 60 пФ/м
- Тип кабелю: Безгалогений
- Упаковка: Барабан
- Колір оболонки: Прозора
Застосування
Використовується для підключення домашньої акустики (колонок, музичних центрів, домашніх кінотеатрів), подовження акустичних шнурів.
Типова конструкція
Структура кабелю:
1. Токопровідна жила: з жил безкислородної міді 36-го калібру.
2. Ізоляція виконана зі спеціального ПВХ зі стабільними іонами. Ізоляція має зручну маркування та профіль для швидкої ідентифікації полярності провідників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.02 кг/м |
| Призначення | Акустичний |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип кабеля | Безгалогенний |
| Упаковка | Барабан |
| Електричні характеристики | |
| Хвильовий опір | 33.3 Ом |
| Робоча ємність, не більше | 60 пФ/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Кількість пар | 1 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 5 мм |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір оболонки | Прозора |
- Ціна: від 15,56 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м

