
Кабель коаксіальний для відеоспостереження зовнішній КВК-П-2+2*0,75 Одескабель, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Кабель для систем відеонагляду зовнішній КВК-П-2+2*0,75, Одеськабель
Кабель КВК-П-2+2*0,75 призначений для систем відеонагляду і підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої прокладки. Він забезпечує експлуатацію при частотах від 5 МГц до 1000 МГц і дозволяє підключати живлення віддалених пристроїв, таких як відеокамери та розгалужувачі.
Ключові характеристики
- Хвильове опір: 75 Ом
- Діаметр одного жили живлення: 0.75 мм
- Довжина в упаковці: 200 м
- Кількість жил: 3
- Кількість жил живлення: 2
- Конструкція кабелю: Гнучка
- Максимальна робоча температура: 60 °C
- Матеріал жил живлення: Мідь
- Матеріал ізоляції: Поліетилен
- Матеріал оболонки: Полівінілхлоридний пластикат
- Матеріал центральної жили: Мідь
- Мінімальний радіус вигину: 70 мм
- Призначення: Для відеонагляду
- Наявність жил живлення: Так
- Наявність троса: Ні
- Номінальний діаметр з оболонкою: 6.7 мм
- Номінальний діаметр центральної жили: 0.36 мм
- Щільність обплетення: 80%
- Застосування: Для зовнішніх робіт
- Тип кабелю: Коаксіальний
- Тип монтажу: Зовнішній
- Упаковка: Барабан
- Колір оболонки: Чорний
- Мінімальна робоча температура: -20 °C
Структура кабелю
1. Радіочастотний кабель (РК):
1.1. Провідникова жила: багатодротяна з мідного дроту діаметром 0,36 мм.
1.2. Ізоляція: спінений поліетилен.
1.3. Зовнішній провідник: обплетення (не менше 80%) з мідних дротів діаметром не менше 0,08 мм.
1.4. Оболонка: ПВХ пластикат.
2. Жили ДП.
2.1. Багатожильна з мідних дротів перерізом 0,50 мм2 або 0,75 мм2.
2.2. Ізоляція: ПВХ пластикат.
3. РК і дві жили ДП, що відрізняються за кольором, скручені в сердечник.
4. Загальна оболонка: КВК-В-2+2*0,50 (КВК-В-2+2*0,75) з ПВХ пластиката; КВК-П-2+2*0,50 (КВК-П-2+2*0,75) світлостабілізованого поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 200 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Тип кабеля | Коаксіальний |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Упаковка | Барабан |
| Електричні характеристики | |
| Хвильовий опір | 75 Ом |
| Конструктивні особливості | |
| Діаметр однієї жили живлення | 0.75 мм |
| Кількість жил | 3 |
| Кількість жил живлення | 2 шт. |
| Матеріал жил харчування | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Поліетилен |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Наявність жил живлення | Так |
| Наявність троса | Ні |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 6.7 мм |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.36 мм |
| Колір оболонки | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 70 мм |
| Щільність обплетення | 80 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
- Ціна: від 44,23 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м

