
LAN кабель Одескабель 4*2*0,51 для зовнішніх робіт U/UTP Cat.5E, 305 метрів, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Для зовнішніх робіт КПП-ВП (100) 4*2*0,51 (U/UTP-cat.5E), Одескабель
Кабель КПП-ВП (100) призначений для зовнішніх робіт і забезпечить надійне з’єднання для різних комп’ютерних мереж. Він підходить для таких технологій, як PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet та багатьох інших.
Ключові характеристики
- Тип кабелю: Витая пара
- Категорія витої пари: CAT5e
- Довжина в упаковці: 305 м
- Кількість пар: 4
- Кількість жил: 12
- Максимальна робоча температура: 60 °C
- Мінімальна робоча температура: -50 °C
- Колір оболонки: Чорний
- Матеріал центральної жили: Мідь
- Матеріал ізоляції: Поліетилен
- Тип зовнішньої оболонки: Світлотермостійка
- Випробувальна напруга: 2.5 кВ
- Сопротивлення: 95 Ом
- Сопротивлення ізоляції: 5 МΩ
- Виконання: 1 екран (Стрічка)
- Застосування: Для зовнішніх робіт
- Тип монтажу: Зовнішній
Типова конструкція
Структура кабелю:
- Токопровідна жила (ТПЖ): мідна віджата проволока
- Ізоляція: суцільна, ПЕ
- Пара: два ізольовані провідники, скручені разом з узгодженими кроками і з наступною кольоровою ідентифікацією:
- пара 1: біло-синя/синя
- пара 2: біло-оранжева/оранжева
- пара 3: біло-зелена/зеленя
- пара 4: біло-коричнева/коричнева
- Поясна ізоляція: плівка ПЕT-Е, з перекриттям
- Оболонка: світлостабілізований ПЕ чорного кольору
Підходить для PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Mbit/s, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Mbit/s, Firewire 100 Mbit/s, PoE (IEEE 802.3af), PoE+ (IEEE 802.3at), PoE++ (IEEE 802.3bt), HDBaseT, 1000BASE-T, 2.5GBASE-T, 5GBASE-T (до 55 метрів).
Вимоги до кабелю: ДСТУ IEC 61156-5, ДСТУ EN 50288-3-1, ТУ У 27.3-05758730-100:2018. Вимоги до кабельної проводки: ДСТУ ISO/IEC 11801, ДСТУ EN 50173-1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.03 кг/м |
| Призначення | Для комп'ютерних мереж |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Упаковка | Коробка |
| Електричні характеристики | |
| Хвильовий опір | 100 Ом |
| Випробувальна напруга | 2.5 кВ |
| Опір | 95 Ом/км |
| Опір ізоляції | 5 ГОм/км |
| Конструктивні особливості | |
| Виконання 1 екрана | Стрічка |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 12 |
| Кількість пар | 4 |
| Матеріал ізоляції | Поліетилен |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Наявність троса | Ні |
| Наявність екрану | Ні |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 5.5 мм |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 мм |
| Смуга частот | 100 МГц |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Колір оболонки | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал 1 екрана | ПЕТ-Е |
| Мінімальна робоча температура | -50 |
| Тип витої пари | U/UTP |
- Ціна: від 24,62 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м

